polyesterové tmely

  ELASTIK

 • Elastický, stredne viskózny, jemný, výborne tvarovateľný tmel vhodný ako plniaci a vrchný tmel pre tmelenie malých až stredných nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane MDF dosiek, liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Pružný, dobre aplikovateľný tmel bez pórov s veľmi dobrou brúsiteľnosťou.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: biela

  SOFT PLUS

 • Stredne viskózny, veľmi dobre tvarovateľný plniaci tmel pre tmelenie malých a stredne veľkých nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Velmi dobre brúsiteľný, bez pórov.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: svetlo oranžová

  UNIVERSAL

 • Univerzálny plniaci tmel bez pórov určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníku a sklolaminátu. Veľmi dobre aplikovateľný a výborne brúsiteľný tmel s vyššou viskozitou.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: béžovo zelená

  HOLDER

 • Plniaci tmel s výbornou priľnavosťou na pozinkované, galvanizované, fosfátované a iné povrchy (oceľ, hliník, liatina). Vďaka svojej konzistencii vhodný pre tmelenie stredných nerovností. Ľahko aplikovateľný a výborne brúsiteľný. Vhodný i ako dokončovací tmel.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1,0 kg; 2,0 kg

  Farba: biela

  METALIK

 • Špeciálny tmel určený pre tmelenie ľahkých kovov, pozinkovaných plechov karosérií a oceli. Vzhľadom k vysokému obsahu hliníkového prášku má jemnú štruktúru a dobrú aplikovateľnosť, ľahko sa brúsi.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: strieborná metalická

  PLASTER

 • Špeciálny jemný tmel s veľmi vysokou elasticitou a zvýšenou priľnavosťou na plasty. Určený predovšetkým na povrchy z tvrdého plastu. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel bez pórov.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: čierna

  SUPER PLUS

 • Jemný plniaci tmel pre tmelenie malých nerovností, rýh a pórov. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Použiteľný taktiež na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu a pod. Vďaka svojej jemnej štruktúre veľmi dobre aplikovateľný. Vhodný pre modelárov.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: slonová kosť

  SUPER

 • Plniaci tmel pre tmelenie stredne veľkých nerovností. Určený pre běžný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Výborne brúsiteľný, dobre aplikovateľný, bez pórov, použiteľný taktiež na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu a pod.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: svetlo šedá

  NOVÝ RAPID

 • Univerzálny plniaci tmel s predĺženou dobou spracovateľnosti. Pre tmelenie stredných a väčších nerovností. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Dobre aplikovateľný a ľahko brúsiteľný, bez pórov, použiteľný rovnako na vyrovnávanie nerovností dreva (tvrdšie druhy), laminátu, betónu apod.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: svetlo šedá

  MASTER

 • Univerzálny plniaci tmel určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka a sklolaminátu. Dobre brúsiteľný, hrubý tmel bez pórov.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: okrová

  LIGHT

 • Výrazne ľahčený, stredne hustý tmel vhodný ako vrchný tmel pre malé a stredné nerovnosti. Určený pre všetky bežné podklady. Veľmi pružný, dobre tvarovateľný a ľahko aplikovateľný. Má vynikajúcu brúsiteľnosť pri niekoľkonásobne nižšej spotrebe brusiva bez jeho zanášania a vyššiu odolnosť pri namáhaní. Vďaka nízkej mernej hmotnosti (0,87 g/cm³) menej prispieva ku zvýšeniu hmotnosti dielov, a preto sa dá použiť v leteckom a lodnom priemysle, prípadne v autotuningu.

  Balenie: 0,6 l; 1,0 l; 1,7 l

  Farba: svetlo modrá

  GLAS LIGHT

 • Stredne hrubý vyľahčený tmel s obsahom skleného vlákna (6 mm) určený pre tmelenie a vyplňovanie lodných alebo strojných dielov a laminátov. Ľahko aplikovateľný a dobre brúsiteľný tmel s výbornou priľnavosťou k rôznym povrchom. Vďaka menšej mernej hmotnosti (1,17 g/cm³) menej prispieva k zvýšeniu hmotnosti dielov.

  Balenie: 1,0 l

  Farba: svetlo šedá

  GLAS

 • Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (3 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorá sa dá brúsiť podľa potreby. Určený pre bežný podklad vrátane liatiny, hliníka, zinku a sklolaminátu. Je vhodný zvlášť pre preklenutie chýbajúcich častí materiálu, dá sa nanášať v hrubej vrstve.

  Balenie: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: zelená

  VLAKNO

 • Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm) umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorá sa dá brúsiť podľa potreby. Určený pre tmelenie zvlášť veľkého rozsahu poprípade na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest a dier, vhodný predovšetkým pre kovové povrchy alebo sklolaminát.

  Balenie: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: šedozelená

  CARBON FIBER

 • Stredne viskózny tmel s obsahom carbonových vlákien pre tmelenie väčších nerovností. Určený na bežný podklad vrátane liatiny , hliníka, zinku a sklolaminátu. Bez pórov, výrazne lepšie brúsiteľný ako tmely so skleným vláknom.

  Balenie: 0,15 kg; 0,5 kg; 1 kg; 1,8 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: čierna

  LONG

 • Jemný, dobre tvarovateľný tmel určený pre tmelenie rozmerných obrobkov, strojných dielov a veľkých plôch pri úprave povrchov strojov. Vhodný rovnako pre tmelenie rôznych kovových výrobkov, odliatkov z liatiny a laminátov. Pružný, ľahko aplikovateľný a brúsiteľný tmel s dobrou konzistenciou a výbornou priľnavosťou k rôznym povrchom.

  Balenie: 2 kg; 5 kg; 10 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: šedá

  RAPID ČD

 • Stredne hrubý, pružný tmel určený pre tmelenie väčších plôch pri opravách ŽKV. Je možné ho úspešne použiť taktiež pre tmelenie rôznych kovových výrobkov, odliatkov z liatiny, laminátov alebo povrchov strojov. Dobre tvarovateľný a brúsiteľný tmel s dobrou plniacou schopnosťou, húževnatosťou, znesie veľké zaťaženie v ohybe, pri údere, striedanie teplôt a vibrácie. Tmel disponuje atestom Státní zkušebny ČD pre povrchové úpravy ŽKV.

  Balenie: 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: svetlo šedá

  PROFI

 • Jemný, dobre tvarovateľný tmel určený pre tmelenie rozmerných obrobkov, strojných dielov a veľkých plôch pri úprave povrchu strojov. Vhodný rovnako pre tmelenie rôznych kovových výrobkov, odliatkov z liatiny a laminátov. Pružný, ľahko aplikovateľný a brúsiteľný tmel s dobrou konzistenciou a výbornou priľnavosťou k rôznym povrchom.

  Balenie: 2 kg; 5 kg; 10 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: šedá

  MASTER PODLAHOVÝ

 • Univerzálny hrubý plniaci tmel určený pre vyplňovanie špár alebo vyrovnávanie nerovností liatych podláh, betónu, drevovláknitých alebo cementovláknitých dosiek a iných bežne používaných stavebných materiálov v interiéroch. Dobre brúsiteľný, pružný tmel s dobrou únosnosťou, bez pórov. Krátka doba vytvrdenia tmelu v porovnaní s vodou riediteľnými materiálmi ho predurčuje k použitiu pri potrebe skrátenia technologických časov behom úpravy povrchov.

  Balenie: 0,2 kg; 0,5 kg; 1 kg; 2 kg; 5 kg; 15 kg; 3 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: tmavo šedá

  DŘEVO

 • Špeciálny tmel s vysokým obsahom drevnej múčky pre tmelenie masívu, drevotriesky, laťovky a všetkých výrobkov z dreva. Pružný, húževnatý a objemovo stály (pracuje s drevom), neprepadá sa. Dobre brúsiteľný pri zachovaní pružnosti. Tmel je možné pigmentovať ako pred aplikáciou, tak aj po vytvrdení.

  Balenie: 0,15 kg; 0,5 kg; 0,75 kg; 1,5 kg; 4 kg; 12 kg; 2,5 kg pre dávkovacie zariadenie

  Farba: svetlo hnedá transparentná

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia