striekacie tmely

  FINIŠ

 • Striekací tmel určený k vytvoreniu rovnomernej vrstvy tmelu, ktorá je potrebná pred nástrekom plniča a následne vrchného laku na automobilových karosériách a iných kovových plochách a sklolaminátových nadstavbách a dieloch. Po vytvrdnutí tvrdý, húževnatý, odolný v ohybe, pri údere, vibráciách a pritom ľahko brúsiteľný. Vhodný aj na povrchy z tvrdého dreva a MDF dosiek.

  Balenie: 1,0 kg; 4,0 kg; 15,0 kg

  Farba: biela, šedá

  FINIŠ ALU

 • Striekací tmel s obsahom hliníkového pigmentu. Určený pre vytvorenie rovnomernej vrstvy tmelu na celej karosérii, ktorá je potrebná pred nástrekom plniča a následne vrchného laku. Vytvára rovnomernú vrstvu, ktorá sa ľahko brúsi a pritom je tvrdá, húževnatá, odolná v ohybe, údere a pri vibráciách.

  Balenie: 1,0 kg; 4,0 kg; 15,0 kg

  Farba: metalická šedá

  ST SPRAY

 • Jednozložkový akrylátový striekací tmel s vysokou priľnavosťou, hladkým rozlivom a dobrými plniacimi schopnosťami drobných nerovností a pórov vzniknutých po brúsení a odhrdzovaní napadnutých dielov. Po zaschnutí je veľmi dobre brúsiteľný a dá sa prelakovať bežným náterovým systémom. Neobsahuje chromáty.

  Balenie: 400 ml – sprej

  Farba: béžová

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia