plniče

  PLNIČ 4:1 NORMAL

 • Kvalitný dvojzložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Má dobré plniace vlastnosti a výborný rozliv. Rýchlo vytvrdzuje aj vo väčších vrstvách, výborne sa brúsi. Po nariedení aplikovateľný metódou mokrý do mokrého. Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

  Balenie: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Farba: biela, šedá, čierna

  PLNIČ 4:1 MEDIUM

 • Kvalitný dvojzložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Vysoká viskozita zaručuje výborné plniace vlastnosti. Má dobrý rozliv, výborne sa brúsi. Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

  Balenie: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Farba: biela, šedá, čierna

  PLNIČ 4:1 PREMIUM

 • Vysoko kvalitný dvojzložkový akryluretanový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Má vysoký obsah pevných látok, výborný rozliv, dobrú stabilitu pri aplikácii na vertikálnych plochách a vysokú plnivosť. Rýhlo vytvrdzuje aj vo väčších vrstvách, výborne sa brúsi. Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

  Balenie: plnič 1,0 l + tvrdidlo 0,25 l; plnič 4,0 l + tvrdidlo 1,0 l

  Farba: šedá, čierna

  PLNIČ 2K PUR

 • Dvojzložkový polyuretanový antikorózny plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. V náterovom systéme je určený pre vytvorenie spojovacej vrstvy medzi základnými nátermi, popr. tmelenými miestami a vrchným lakom. Má výborný rozliv, rýchlo vytvrdzuje i vo väčších vrstvách, výborne sa brúsi. Je ideálnym podkladom pod vrchný lak na kovových výrobkoch, dreve, lamináte alebo betóne zaisťujúcim vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov. Nachádza široké použitie aj v náterových systémoch pre povrchovú úpravu vozového parku ČD, mestskej dopravy a najrôznejších strojárenských výrobkov.

  Balenie: plnič 1,0 kg + tvrdidlo 0,17 kg; plnič 4,0 kg + tvrdidlo 0,68 kg

  Farba: biela, šedá

  PLNIČ 1K

 • Kvalitný jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Má veľmi dobré plniace vlastnosti a vynikajúcu priľnavosť. Jednoduchý na použitie, dobre se brúsi. Vytvrdzuje na vzduchu, odoláva atmosférickým vplyvom a chemickým účinkom. Vytvára ideálny podklad zaisťujúci vysoko kvalitný vzhľad lakovaných predmetov.

  Balenie: 0,8 l; 5,0 l

  Farba: béžová

  PLNIČ 1K SPRAY

 • Jednozložkový akrylátový plnič pre autoopravárenstvo a priemysel. Používa sa ako základová farba a vyplňovací tmel. Vyplňuje vlasové škrabance a drobné poškodenia laku – má vysokú plnivosť, veľmi dobrý rozliv, rýchle zasychanie a taktiež výsledné presychanie. Po prebrúsení jemným brúsnym papierom je možné dosiahnuť ideálny podklad pre nanášanie vrchných vrstiev.

  Balenie: 500 ml – sprej

  Farba: šedá

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia