riedidlá

  ŘEDIDLO AKRYLÁTOVÉ

 • Kvalitné akrylátové riedidlo, ktoré sa používa pre úpravu konzistencie akrylátových plničov, lakov a farieb. Je vhodné do všetkých akrylátových náterových hmôt, a taktiež na čistenie pracovných pomôcok znečistených všetkými akrylátovými materiálmi.

  Balenie: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanyster

  Farba: transparentná

  ŘEDIDLO POLYURETANOVÉ

 • Vysoko kvalitné polyuretanové riedidlo, ktoré sa používa pre úpravu konzistencie plničov PolyKar PLNIČ 2K PUR a PolyKar PLNIČ 4:1 PREMIUM. Je možné ho používať aj k riedeniu polyuretanových náterových hmôt a taktiež na čistenie pracovných pomôcok znečistených všetkými polyuretanovými materiálmi.

  Balenie: 0,3 l; 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanyster

  Farba: transparentná

  ŘEDIDLO POLYESTEROVÉ

 • Riedidlo, ktoré sa používa na úpravu konzistencie dvojzložkových polyesterových striekacích tmelov. Je vhodné taktiež pre čistenie pracovných pomôcok znečistených všetkými polyesterovými tmelmi.

  Balenie: 0,3 l; 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanyster

  Farba: transparentná

  ŘEDIDLO PŘÍSTŘIKOVÉ

 • Ľahko aplikovateľné, rychloschnúce riedidlo s vynikajúcou priľnavosťou pre nové vrchné vrstvy laku. Je absolutne číre, nemení farbu. Aplikuje sa na farebné aj bezfarebné akrylátové laky pre rozleštenie povrchu karosérie, predovšetkým prechodových miest medzi starými a novo nanášanými lakmi na jednotlivých miestach karosérie.

  Balenie: 1,0 l - plechovka

  Farba: transparentná

  ŘEDIDLO SUPER

 • Riedidlo určené pre úpravu konzistencie Polykar lakov SUPER. Je v dvoch variantách: štandartné a pomalé, čo umožňuje vybrať najlepšiu variantu závislú na teplote a druhu opravy. Pridaním riedidla do laku je možné uľahčiť aplikáciu a kontrolovať dobu schnutia.

  Balenie: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanyster

  Farba: transparentná

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia