ochranné nástreky a spreje

  BITUMEN

 • Neprelakovateľný prostriedok na ochranu podvozkov áut, návesov a kovových výrobkov, vyrobený na báze kaučuku a asfaltu. Tvorí odolnú elastickú vrstvu chrániacu proti abrazivnemu pôsobeniu posypových materiálov, účinkom korózie, benzínu, olejov, vody a soli. Funguje aj ako protihluková izolácia. Má výbornú priľnavosť k čistému kovovému podkladu a na kov s inými ochrannými nátermi na báze kaučuku a asfaltu.

  Balenie: 1,0 l – kartuš na striekaciu pištoľ; 500 ml – sprej

  Farba: čierna

  ML

 • Antikorózny prípravok na ochranu uzatvorených profilov na automobilových karosériách na báze syntetických voskových živíc. Má výborné penetračné vlastnosti, vniká do hĺbky štrbín a spojov, odkiaľ vytesňuje vlhkosť. Je odolný voči vysokým teplotám a mrazu. Po zaschnutí pri izbovej teplote vznikne pružný film, ktorý chráni pred pôsobením vlhkosti a solí. Aplikuje se striekaním do dutín automobilových karosérií, ako sú podbehy, podvozok, dvere, stĺpiky a pod.

  Balenie: 1,0 l – kartuš na striekaciu pištoľ; 500 ml – sprej

  Farba: jantárová

  UBS

 • Prelakovateľný prostriedok na ochranu podvozkov a prahov áut vyrobený na báze syntetických živíc . Tvorí silnú elastickú vrstvu chrániacu proti abrazívnemu pôsobeniu posypových materiálov, účinkom korózie, benzínu, vody, olejov a soli. Má vlastnosti ochranné a tlmiace.

  Balenie: 1,0 l; 1,5 l – kartuš na striekaciu pištoľ

  Farba: bílá, šedá, černá

  Balenie: 500 ml – sprej

  Farba: šedá, čierna

  UBS 2v1

 • Prelakovateľný prostriedok k ochrane karosérie (prahov, podvozku) pred kamienkami a hrdzou. Vhodný taktiež na tesnenie spojov (zvary, drážky a prehyby), kde sa aplikuje pomocou striekacej pištole. Významne tlmí hluk od kolies a podvozku vďaka obsahu gumy a živíc.

  Balenie: 1,0 l – kartuš na striekaciu pištoľ

  Farba: šedá, čierna

  ČERNÝ MAT SPRAY

 • Rýchloschnúca akrylátová farba pre univerzálne použitie. Je možné aplikovať ju na autosúčiastky z kovu, plechu a plastov (po použití základu na plasty) a taktiež ako krycí náter pri najrôznejších natieračských prácach v exteriéri a interiéri. Má dobrý rozliv, vydatnost a priľnavosť, odolnosť voči svetlu a poveternostným podmienkam. Je odolná voči poškrábaniu.

  Balenie: 500 ml – sprej

  Farba: čierna

  ZINEK SPRAY

 • Zmes špeciálnej živice a antikoróznych pigmentov bez obsahu olova a chromátov. Vysoký obsah zinku zaisťuje vysokú antikoróznu ochranu i bez následného prelakovania vrchnými nátermi. Používa sa na časti motorových vozidiel, ktoré nie je potreba lakovať (výfuková sústava, zvary, pozinkované diely a vnútorné nelakované časti karosérií). Elektricky vodivý, odoláva teplotám do 450°C.

  Balenie: 400 ml – sprej

  Farba: šedá

  ALU ZINEK SPRAY

 • Antikorózna ochrana na báze akrylátovej živice. Používa sa predovšetkým na konštrukcie vystavené pôsobeniu vody a poveternostným vplyvom. Slúži ako dodatočná ochrana na konštrukcie z pozinkovaného plechu poškodené zváraním. Je možné použiť ho na radiátory, tepelné zariadenia, potrubia, zábradlia a ploty. Dobre odolává chemikáliám.

  Balenie: 400 ml – sprej

  Farba: strieborná

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia