doplnkové produkty

  LAMINO

 • Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava pre drobné opravy dier alebo prasklín v plechových alebo laminátových materiáloch napr. prehrdzavených miest na automobilových karosériách, člnoch alebo campingových prívesoch. Sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvorí pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov.

  Balenie: 245 g živice – plechovka + 5 g PE-iniciátor – tuba + 0,25 m² sklená tkanina

  Farba: svetlo žltá transparentná

  LAMINO PLUS

 • Dvojzložková polyesterová laminovacia súprava pre laminovanie a opravy dier alebo prasklín v plechových alebo laminátových materiáloch napr. prehrdzavených miest na automobilových karosériách, člnoch alebo campingových prívesoch. Vhodná na výrobu exteriérových tuningových doplnkov . Sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvorí pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev.

  Balenie: 1,0 kg – plechovka + 20 g BUTANOX M50 + 1 m² sklená tkanina

  Farba: svetlo modrá transparentná

  ZÁKLAD NA PLASTY

 • Jednozložkový základ na plastové diely automobilových karosérií. Veľmi rýchlo zasychá a ľahko sa spracováva. Výborný podklad pre všetky bežne používané nástreky a náterové systémy v autoopravárenstve. Zabezpečuje vysokú priľnavosť vrchných nástrekov na plastoch. Nedoporučujeme pre nástrek polyetylénu a polypropylénu.

  Balenie: 0,5 l – plechovka

  Farba: transparentná

  Balenie: 400 ml – sprej

  Farba: žltá transparentná

  PUR HMOTA

  PUR HMOTA 310

 • Jednozložková polyuretanová lepiaca a tesniaca hmota s výbornou priľnavosťou na kovy (holé kovy i kovy s naaplikovaným základným náterom), nerezovú oceľ, hliník, sklo, betón a mnoho plastov. Používa sa pri utesnení miest zvarených kovových plechov karosérií. Po vytvrdení zostáva pružná a môže býť prelakovaná všetkými typmi autolakov.

  Balenie: 310 ml – kartuš

  Farba: biela, čierna, šedá

  Balenie: 0,85 kg – plechovka

  Farba: šedá

  ANTISIL

 • Prípravok pre očistenie povrchu pred tmelením alebo lakovaním. Nečistoty ako sú silikon, vosk a mastnota negatívne ovplyvňujú kvalitu vrchných nástrekov, predovšetkým ich priľnavosť a súdržnosť. Môže byť použitý ako pre kovové, tak aj pre plastové povrchy. Dodáváný v normálnej a rýchlej variante.

  Balenie: 1,0 l - plechovka; 5,0 l - kanyster

  Farba: transparentná

  URYCHLOVAČ

 • Prípravok slúžiaci k urýchleniu doby schnutia a tvrdnutia dvojzložkových akrylátových plničov a farieb, najmä v prípade aplikácií pri nízkych teplotách.

  Balenie: 1,0 l - plechovka

  Farba: transparentná

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia