Predstavenie firmy

Firma BKP SLOVAKIA spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v roku 2004 a je výhradným zástupcom spoločnosti BKP GROUP a.s. na slovenskom trhu.

BKP GROUP a.s. je výhradne česká výrobno - obchodná spoločnosť s viac ako 20 ročnou tradíciou vo výrobe materiálov pre automobilový priemysel, výrobu a revitalizáciu priemyselných koľajových i kolesových vozidiel a vozidiel občianskej obslužnosti.
Výrobky firmy získali dominantné postavenie na českom aj slovenskom trhu a významným spôsobom zvyšujú svoj podiel na trhoch Európy, Ázie, aj Severnej a Južnej Ameriky. Vďaka trvalým technickým inováciám a výskumu sú POLYKAR polyesterové tmely a akrylátové plniče čoraz častejšie súčasťou náterových systémov firiem v tuzemsku i veľkých nadnárodných spoločností. Svoje miesto majú tieto výrobky aj v autoservisoch najrôznejších veľkostí. Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Nahrádza pôvodne rady PolyTmel a PolyKar. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov. Ponúka tiež široké spektrum kvalitného doplnkového sortimentu používaného pri aplikácii výrobkov tohto trhového segmentu.

Novinky

Značka POLYKAR prechádza v súčasnej dobe zásadnou zmenou a stáva sa hlavným produktovým radom firmy BKP Group a.s. Prichádza na trh v novom dizajnu loga aj samotných obalov.

Katalóg

Stiahnite si nový katalóg produktov POLYKAR 2014!
katalog.pdf

Alebo si ho rovno prelistujte:
elektronická verzia